Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Pajarito Seleccion Especial 1kg

Pajarito Seleccion Especial  1kg
Klepnutím zvětšíte
243,00 Kč
/ ks bez DPH
243,00 Kč / kg
SuperFair.Shop badge Všechny zásilky zasíláme v deklarovaném čase

Máme ocenění SuperFair.Shop ™, ve kterém jsou naše zásilky automaticky sledovány každý den z hlediska dodržování deklarované dodací lhůty.

Cena znamená, že naše zásilky jsou zasílány podle plánu. Rovněž nám záleží na vaší bezpečnosti a pohodlí.

Snadné vrácení zboží do 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Pajarito Selección Especial - silné, aromatické yerba mate, je silná klasika pod každým úhlem. Právě takové je Pajarito. Selektované pro náročné gurmány. Speciální výběr nejkvalitnějších listů a větviček, které se nechává odležet dva roky. Jestli chceš poznat jedno z nejznámějších yerb mate z plantáží Lauro Raatz, tak Seleccion Especial bude dokonalou esencí právě pro Tebe. Charakteristický hořec a silná chuť nám dopřávají očekáváného povzbuzení. Selektované Pajarito se charakterizuje menším obsahem pylu a zralou chutí. Doporučováný začínajícím mateistům jak i pokročilým .

Výrobce
Čistá hmotnost
1000g
EAN [cze]
7840013000061
Záruka prodejce
Záruka prodejce
Zeptejte se na výrobek:
Pokud jste ve výše uvedeném popisu nenašel/a vše, co jste chtěl/a vědět o daném produktu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Na Vaše dotazy rádi odpovíme, jak nejrychleji to bude možné. Vaše údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochranou osobních údajů. Odesláním souhlasíte s těmito podmínkami.
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidejte vlastní fotku výrobku:
Close
pixel