Doporučovaný od 1 900,00 Kč
V nákupním seznamu od
Vytvořte nový nákupní seznam

Yerba maté jako dárek. Nechte se inspirovat!

2022-11-23
Yerba maté jako dárek. Nechte se inspirovat!

Podělte se o posilující sílu yerby maté s vašimi blízkými! Pití yerby maté je mírumilovným rituálem, který lidi sbližuje. Pokud jsou však vaši přátelé k yerbě skeptičtí nebo ji prostě ještě nevyzkoušeli, tak zkuste jim ji nabídnout! Nebo hledáte dárek pro fajnšmekra yerby? Yerba maté jako dárek je výborný nápad. Zvláště pokud jde o naše speciální sady!

Yerba maté je skvělá pro všechny!

Yerba maté jako dar pocházející od indiánských bohů a také jako nápoj přátelství. V Jižní Americe se popíjí ve skupince, která sdílí jedno matero a nápoj pije přes bombillu. Takto se yerba maté pije s blízkými - přáteli a rodinou. Je to magický rituál, který hraje velmi důležitou roli v životě každého obyvatele Argentiny nebo Paraguaye.

Yerba maté díky kofeinu, který obsahuje, povzbuzuje a dodává spoustu energie. Je alternativou ke kávě a nezdravým, syntetickým energetickým nápojům. Často je mylně považována za čaj, ačkoli tomu tak není - vyrábí se z jiné rostliny, cesmíny paraguayské, která roste pouze na hranicích čtyř jihoamerických zemí. Obsahuje množství vitamínů a minerálů nezbytných pro správné fungování lidského organismu. Yerba je také vynikajícím zdrojem antioxidantů, které zabraňují stárnutí buněk. Někteří dokonce věří, že pomáhá při hubnutí. Je to zázračný nápoj!

Přestože v České republice a na Slovensku je yerba maté stále populárnější, nemáme zatím ve zvyku ji pít "v kruhu", tzn. předávat si nádobu z ruky do ruky, téměř jako dýmku míru. Nicméně příznivců tohoto zázračného nápoje je stále více a zájem o yerbu maté roste.

Balíček kvalitní yerby maté spolu s příslušenstvím pro její přípravu je vynikajícím nápadem na dárek - bez ohledu na příležitost a úroveň zasvěcení do této tematiky. Pro mladé i staré - zkrátka pro každého! Yerba maté je dobro, zdraví a příroda sama a právě to nejlepší chceme darovat lidem, na kterých nám nejvíce záleží.

Yerba maté jako dárek. Sady pro začátečníky i pokročilé

Vybrat správný dárek pro blízkou osobu není vždy snadné. Neusnadňuje ho ani široká nabídka produktů v našem obchodě. Jsme si vědomi toho, že lidé dosud neznalí problematiky se mohou trochu ztrácet. Proto jsme připraveni vám představit naše dárkové sady s yerbou maté, které jsou ihned připraveny se zvláštní péčí, aby vyhovovaly každému vkusu a máme je ihned k odeslání.

Předpokládali jsme, že mezi lidmi, které se chystáte obdarovat yerbou maté, budou především začátečníci. Proto jsme dbali na to, aby sady obsahovaly potřebné předměty a doplňky pro pohodové popíjení. Do dárkových sad jsme zařadili pouze nejlepší yerby maté s vyváženými chuťovými vlastnostmi. Těm, kteří s maté teprve začínají, doporučujeme zvolit sady s brazilskou zelenou yerbou maté Verde Mate Green nebo vyzkoušet o něco kvalitativně náročnější yerbu Yaguar. Pro příznivce organických produktů doporučujeme dárkové sady s jemnou organickou yerbou maté od Soul Mate.

Samozřejmě pamatujeme i na pokročilé milovníky maté, o které není mezi zákazníky našeho obchodu nouze. Pokud hledáte dárek pro zkušeného milovníka yerby, jistě bude skvělou volbou některá ze sad s paraguayským maté Guarani, které má intenzivní chuť i vůni.

Výrobky všech těchto značek se těší skvělé pověsti. Díky optimálnímu složení a výrobním postupům se vyznačují mimořádně harmonickým složením. Zároveň jsou plné přírodního kofeinu. Díky těmto vlastnostem budou vynikající volbou jak pro nováčky, tak pro pokročilé příznivce yerby maté.

Dárkové sady s yerbou maté. Nejlepší sady s příslušenstvím

Naše dárkové sady s yerbou maté obsahují kromě samotné směsi i potřebné vybavení. Najdete zde bombillas (brčka) z nerezové oceli vybavené s univerzálním lžičkovým filtrem. Ty budou dokonale fungovat s většinou druhů yerby maté.

A z čeho se bude pít?

Samozřejmě z vhodné, k tomu určené nádoby na yerbu, zvané kalabása nebo matero! Naše sady obsahují glazované kalabasy z vysoce kvalitní keramiky. Ocení je jak pokročilí, tak začínající matéisté. Svým tvarem připomínají tradiční kalabásy, jsou však odolnější proti poškození a snadno se myjí. Lze je bez obav vkládat do myčky nádobí spolu s ostatním nádobím a nevyžadují složitou přípravu před prvním použitím, jako je tomu u nádob ze dřeva palo santo nebo u přírodních kalabas.

Keramická matera navíc vypadají opravdu působivě. To vše díky špičkovému designu vyvinutému specialisty značky Cebador. Mezi doplňky v dárkových sadách s yerbou maté najdete také praktické doplňky, jako jsou korkové podložky a štětečky na čištění bombilly. Ačkoli nejsou nezbytné, jistě vám zpříjemní požitek z nápoje zvaného maté.

Yerba maté - dárek pro vašeho blízkého!

V našich dárkových sadách s yerbou maté najdete perfektně sladěnou yerbu s potřebným příslušenstvím. Ale to není všechno! Koupili jste yerbu maté jako dárek a přemýšlíte, jak ji pěkně zabalit? Nevíte, jak to udělat, aby měl obdarovaný pocit, že váš dárek je něčím opravdu výjimečným? Při nákupu dárkové sady v našem obchodě je to snadné! Každou sadu balíme do značkových dárkových balení. V kategorii "dárkové sady s yerbou maté" jsme pro vás připravili také speciální sady v dárkovém balení. Vše vypadá opravdu krásně! Nepochybujeme o tom, že takový dárek udělá vašim blízkým velkou radost!

Yerba maté jako dárek - jakou si vybrat?

Abychom vám to ještě více usnadnili, zrevidovali jsme naše dárkové sady s yerbou maté. Vybrali jsme ty, které se podle nás budou jako dárek hodit nejlépe. Zde jsou:

  • Dárková sada s yerbou maté Guarani Energia
  • Mnozí z vás hledají opravdu silně povzbuzující nápoj. Není tedy divu, že dárková sada s yerbou maté Guarani Energia patří k nejoblíbenějším. Energická paraguayská yerba byla obohacena o prášek z plodů guarany. Díky tomu je jedním z kofeinově nejbohatších produktů v naší nabídce. V dárkové sadě ji najdete doplněnou o originální keramickou nádobu z limitované série Cráter® a univerzální bombillu. Výrobce k ní přiložil i řadu dalšího příslušenství, jako je korková podložka a čisticí štěteček. Vše je zasíláno ve stylové dárkové krabici s dárkovým motivem. Jedná se o ideální nápad na dárek pro milovníka yerby maté. Obdarovaný bude jistě potěšen!

  • Dárková sada s yerbou maté Verde Mate Mas IQ
  • Další z našich nejprodávanějších produktů se nyní objevil v jedinečné dárkové edici. Verde Mate Mas IQ potěší svou svěží a jemnou chutí a bohatými přírodními přísadami ovoce a bylinek. V dárkové sadě s yerbou maté ji obdržíte spolu s nádobkou, bombillou, podložkou a čisticím štětečkem. Vše bude uloženo do stylové dárkové krabičky, která se ponese v lehce humorném duchu. Ideální dárek pro bratra, sestru nebo přátele!

  • Dárková sada s yerbou maté Soul Mate Organica
  • V posledních letech jsme zaznamenali rostoucí zájem spotřebitelů o ekologické produkty. Není proto překvapením, že si naši zákazníci stále častěji vybírají organickou yerbu maté od certifikovaných dodavatelů. Při nákupu bio yerby maté máme jistotu, že byla vypěstována za přísně kontrolovaných podmínek. Při její výrobě rozhodně nebyly použity pesticidy a jiné chemické přípravky k ochraně rostlin.

Jedním z nejprodávanějších produktů na trhu s bio yerbou maté je bezesporu brazilská Soul Mate. Vyznačuje se lahodnou, jemnou chutí a je skvělým stimulantem. Pokud se rozhodnete pro dárkovou sadu, obdržíte ji spolu s materem vyrobeným z "posvátného stromu" voňícím pryskyřicí, který se nazývá palo santo. K tomu samozřejmě nebude chybět kvalitní bombilla. Součástí sady je také teploměr pro snadnější přípravu, korková podložka, čisticí štěteček a informační leták. Celá sada je zabalena do ekologické kartonové krabice s minimalistickým designem. Zastánce zdravého životního stylu tento dárek jistě potěší!

Doporučujeme

CBSe Energia Guarana 0.5kg

CBSe Energia Guarana 0.5kg

120,00 Kč hrubý/1ks(240,00 Kč / kg hrubý)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

130,00 Kč hrubý/1ks(260,00 Kč / kg hrubý)
Yerba Verde Mate Green Energia 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Energia 0,5kg

190,00 Kč hrubý/1ks(380,00 Kč / kg hrubý)
Yerba Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

190,00 Kč hrubý/1ks(380,00 Kč / kg hrubý)
pixel