Doporučovaný od 1 900,00 Kč
V nákupním seznamu od
Vytvořte nový nákupní seznam

Yerba Mate

( Množství produktů: 515 )

Yerba mate svou různorodostí připomíná víno. Není pouze jedna odůda vína, stéjně tak jako není jedna odrůda cesmíny. Proto stojí za to ochutnat různé druhy cesmíny paraguayské, například s dodatky ovoce či bylin. Zveme Vás k ochutnání jak nejvíce druhů. U nás naleznete klasické, organické, ovocné, bylinné yerba.

V našem obchodě naleznete yerba z mnoha zemí. Budete moci ochutnat jihoamerické yerba, dýmové a silné paraguayské yerba mate, vyvážené argentínské yerba, svěží, zelené brazilské yerba. Všechny tyto yerba čekají právě na Vás! Nabízíme Vám mnoho známých, po celém světě, značek yebra, např: Pajarito, Rosamonte, Verde Mate, Amanda, Colon, Guarani, Kraus, Selecta, Taragui. Jsou to pečlivě vybrané produkty, vhodné i pro začátečníky, i pro pokročilé mateisty.

Největší producenti vám nabízí širokou škálu chutí: listnatá despaláda, klasická a hladká elaborada s lístky a větvičkami, yerba mate k přípravě terere, speciální, ovocné, bylinné yerba, a mnoho dalších. Vytvořené tak, aby si každý našel svého favorita.

pixel