Doporučovaný od 1 900,00 Kč
V nákupním seznamu od
Vytvořte nový nákupní seznam

Soul mate teabags – nejlepší yerba maté v čajových sáčcích!

2020-10-29
Soul mate teabags – nejlepší yerba maté v čajových sáčcích!

Mnoho lidí lituje, že kvůli formě yerba maté je těžké si ji užívat v jiných místech než doma. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nálev, nemusíte ho vždy připravovat v tykvi a popíjet ho bombillou! Je tu další možnost - yerba mate v čajových sáčcích. Jaké jsou výhody tohoto řešení? Představujeme vám Soul Maté Teabags!

Yerba mate v čajových sáčcích – pohodlný způsob, jak se rychle probudit!

Nápad na výrobu yerba maté v čajových sáčcích vzešel pravděpodobně z přípravy maté cocido, tj. metoda přípravy yerba maté, která zahrnuje vaření yerby maté v hrnci s vodou a následného scezení nálevu. Díky tomu bylo možné podávat nápoj yerby ve formě čaje, což bylo pohodlnější než pití z kalabasy. Vývoj takové metody přípravy yerba maté se připisuje jezuitům, kteří hledali způsob, jak popularizovat nálev cesmíny paraguajské v Evropě. Yerba maté v sáčcích je velmi pohodlný způsob, jak si můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj za všech podmínek. Výhodou je, že vůbec nemusíte mít po ruce matero a bombillu. Yerbu maté si můžete uvařit i v hrnku nebo termosce a vzít si s sebou na výlet nebo do práce. Yerba maté v čajových sáčcích poskytuje nejkvalitnější chuťové vjemy a povzbuzení.

Soul Mate najlepsza yerba w torebkach

Soul Mate Teabags – co je důležité vědět?

Yerbu maté v sáčcích nabízejí značky jako Pajarito a Selecta. Když už mluvíme o tomto produktu, tak nemůžeme opomenout snad nejlepší yerbu tohoto typu - Soul Mate Teabags! Stojí za to vědět, že směs, která se nachází v čajových pytlících Soul Maté se neliší od tradiční směsi. Je to stejný, vysoce kvalitní produkt přímo z ekologické farmy. Ovšem je o něco jemněji řezaný, což pomáhá rychlejšímu vyluhování nálevu. Samotná forma jeho přípravy je také mírně odlišná - z jednoho sáčku lze připravit cca 200 ml výluhu, což je objem jednoho šálku. Zajímavé je, že zatímco tradiční sušená yerba maté by měla být zalita vodou s teplotou maximálně 80 stupňů, pro sáčky je zapotřebí voda vroucí. Asi po 10 minutách od zalití je výluh hotový. Stojí za to sáhnout po čajových sáčcích Soul Maté? Samozřejmě - pokud chcete mít yerba maté s sebou všude, kde můžete mít problémy s užíváním kalabasy a bombilly, tak yerba maté v sáčcích je skvělý nápad!

Doporučujeme

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg Akce

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

63,00 Kč hrubý/1ksNejnižší cena od 30 dnů před slevou: 90,00 Kč/1ks-30% Běžná cena: 90,00 Kč hrubý/1ks-30%(252,00 Kč / kg hrubý)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

130,00 Kč hrubý/1ks(260,00 Kč / kg hrubý)
Guarani Energia con Guarana 0,5kg

Guarani Energia con Guarana 0,5kg

150,00 Kč hrubý/1ks(300,00 Kč / kg hrubý)
Yerba Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

170,00 Kč hrubý/1ks(340,00 Kč / kg hrubý)
pixel