Doporučovaný od 1 900,00 Kč
V nákupním seznamu od
Vytvořte nový nákupní seznam

Soul Mate Energia Orgánica – síla z přírody

2021-02-15
Soul Mate Energia Orgánica – síla z přírody

Je nám ctí informovat vás o další úžasné premiéře v našem obchodě! Nejenergičtější yerba maté s ekologickým certifikátem se přidala k rodině Soul Maté - Soul Mate Energia. Jak chutná a proč je tak speciální?

Soul Mate – síla z přírody

Soul Mate Orgánica je značka, která nabízí 100% ekologické produkty yerba maté pocházející z ekologického zemědělství. Listy cesmíny paraguayské, které se používají k výrobě, se suší horkým vzduchem, neudí se - toto řešení umožňuje snížit emise CO2 do atmosféry a yerba tak získává jemnou chuť a neobsahuje intenzivní kouřové tóny. Na plantážích Soul Mate Orgánica se nepoužívají pesticidy ani nezavádějí geneticky modifikované rostliny. Je důležité, že byliny a přísady obsažené v produktech pocházejí také z ekologických plantáží. To všechno vedlo k tomu, že značka získala ekologický certifikát, který potvrzuje nejvyšší kvalitu produktů.

Soul Mate Energia je nejvíce stimulující organicky certifikovaná yerba maté na trhu.

Soul Mate Energia – nejsilnější organická yerba maté

Soul Mate Energia je jedinou takovou volbou v nabídce značky Soul Mate! Kombinace cesmíny paraguayské z ekologické plantáže s přídavkem citronové trávy a guarany dala vzniknout směsi s osvěžující kyselou chutí. Největší výhodou jsou však její stimulační vlastnosti. Guarana je ovoce, jehož semena silně stimulují - výtažky z nich byly používány starými kmeny připravujícími se na lov. Citronová tráva dodává směsi citrusovou příchuť a mírně zahřívací účinky. Soul Mate Energia je extrémně účinný produkt - chuť a aroma zůstávají i po několika zalití vodou a jsou stále jasně zřetelné. Po vypití několika doušků pocítíte stimulační účinek a energie ve vás zůstane po celý den! Něco takového tu ještě nikdy nebylo - nejvyšší kvalita, nejsilnější stimulace, nejlepší chuť! Vřele doporučujeme vyzkoušet premiérový produkt Soul Mate! Nechť je síla s Vámi!

Doporučujeme

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

90,00 Kč hrubý/1ks(360,00 Kč / kg hrubý)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

130,00 Kč hrubý/1ks(260,00 Kč / kg hrubý)
Guarani Energia con Guarana 0,5kg

Guarani Energia con Guarana 0,5kg

150,00 Kč hrubý/1ks(300,00 Kč / kg hrubý)
Yerba Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

190,00 Kč hrubý/1ks(380,00 Kč / kg hrubý)
pixel