Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Colon Compuesta Mate Completo 0,5kg

Colon Compuesta Mate Completo 0,5kg
Klepnutím zvětšíte
166,00 Kč
/ ks bez DPH
332,00 Kč / kg
SuperFair.Shop badge Všechny zásilky zasíláme v deklarovaném čase

Máme ocenění SuperFair.Shop ™, ve kterém jsou naše zásilky automaticky sledovány každý den z hlediska dodržování deklarované dodací lhůty.

Cena znamená, že naše zásilky jsou zasílány podle plánu. Rovněž nám záleží na vaší bezpečnosti a pohodlí.

Snadné vrácení zboží do 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Colón Compuesta Mate Completo od firmy Colon. Díky tomu si po dlouhou dobu uchováš dobrou náladu. A vše jen proto, že směsice bylin byla dobrána s důrazem na jejich chuťové hodnoty. Osvěžující povzbuzení je to, co mnoho z nás hledá. Perfektní lístky a paličky yerba mate jsou doplněny o vysoce kvalitní byliny (boldo, burrito, kopr, heřmánek, pestrovky kulovité). Příjemné chuťové setkání pro milovníky účinné směsice bylin je zaručeno. Ideální pro každodenní konzumaci, a také pro nalezení radosti v tak neobyčejné směsi. Drť je uzavřena v těsněném obalu pro zachování plného aroma. Celek chráněný estetickým balením.

Výrobce
Čistá hmotnost
500g
EAN [cze]
7840037000870
Záruka prodejce
Záruka prodejce
Zeptejte se na výrobek:
Pokud jste ve výše uvedeném popisu nenašel/a vše, co jste chtěl/a vědět o daném produktu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Na Vaše dotazy rádi odpovíme, jak nejrychleji to bude možné. Vaše údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochranou osobních údajů. Odesláním souhlasíte s těmito podmínkami.
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidejte vlastní fotku výrobku:
Close
pixel