Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Kraus Pionero 0,5kg

Kraus Pionero 0,5kg
Klepnutím zvětšíte
183,00 Kč
/ ks bez DPH
366,00 Kč / kg
SuperFair.Shop badge Všechny zásilky zasíláme v deklarovaném čase

Máme ocenění SuperFair.Shop ™, ve kterém jsou naše zásilky automaticky sledovány každý den z hlediska dodržování deklarované dodací lhůty.

Cena znamená, že naše zásilky jsou zasílány podle plánu. Rovněž nám záleží na vaší bezpečnosti a pohodlí.

Snadné vrácení zboží do 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Pionero je intenzivnější sestra Kraus Organica. Jemné a bez kouřového aroma, zanechává příjemný dojem síly rostlin. Podobně jako všechny výrobky této značky i tato se vyznačuje vysokými ekologickými kvalitami. Keře yerba mate rostou na plantáži bez chemických přídavků. Vše ve shodě s přírodou. Chuť Pionero je podobná chuti klasických argentínských druhů, ale stále vychází z inovačních způsobů výroby. Surovina Krause je sušená horkým vzduchem. To zapříčiňuje, že je bez kouřového aroma. A taková hodnota je hodně vyhledávána svědomitými mateisty na celém světě. Jako Con Palo (je pozbaven paliček v drti) je především doporučen začinajícím mateistům kvůli delikátním chuťovým hodnotám, které jsou povzbudivé. Certifikováno jako vyrobek fěrového obchodu (Fair for life), oceněno jako ekologický výrobek. Jako jedna z mála značek získala cenu košernosti.

Výrobce
Čistá hmotnost
500g
EAN [cze]
7798059750139
Záruka prodejce
Záruka prodejce
Zeptejte se na výrobek:
Pokud jste ve výše uvedeném popisu nenašel/a vše, co jste chtěl/a vědět o daném produktu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Na Vaše dotazy rádi odpovíme, jak nejrychleji to bude možné. Vaše údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochranou osobních údajů. Odesláním souhlasíte s těmito podmínkami.

hodnoceníKraus Pionero 0,5kg

2.00
Počet hodnocení:1
5
0
4
0
3
0
2
1
1
0
Kliknutím na hodnocení filtrujte recenze
2/5
Obvykle je Kraus Pionero mým oblíbeným matéčkem, ale to, které jsem zde zakoupil tak před měsícem je chuťově posunuté výrazně do kyselosti. Asi leželo dlouho na skladě, zmizela charakteristická trávovost.
2020-03-23
Jan, Praha 5
Byl tento názor užitečný? Ano 0 Ne 0
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidejte vlastní fotku výrobku:
Close
pixel