Doporučovaný od 1 900,00 Kč
V nákupním seznamu od
Vytvořte nový nákupní seznam

Yerba mate El Fuego - síla divokého živlu

2022-08-22
Yerba mate El Fuego - síla divokého živlu

Na virtuálních pultech našeho internetového obchodu se právě objevila novinka - yerba maté El Fuego. Intenzivní, silná, plná jihoamerické energie, pravá paraguayská yerba maté. Lahůdka pro zasvěcené milovníky nápoje Indian Guarani!

El Fuego. Síla ohně

Dnes vám představujeme novinku. Pravá paraguayská, vysoce povzbuzující yerba maté El Fuego. Jedná se o yerbu pro znalce klasické chuti "zeleného zlata" Jižní Ameriky, pro milovníky intenzivních pocitů, charakteristické hořkosti, výrazné chuti a aromatických tónů. Dokonalé ztvárnění tradiční paraguayské yerby maté, jak ji pili její první objevitelé, indiáni kmene Guarani - uzená přímo z ohniště, připomínající vůni lesních stromů, kouře a dřeva hořícího na ohni. Yerba El Fuego je také třída sama o sobě. Vyrábí se na prestižní plantáži na jihu Paraguaye, v departementu Itapúa, kde se pěstitelé pečlivě starají o každou rostlinu, pečlivě o ni pečují a poté vybírají nejlepší a nejzdravější listy a větvičky, které nakonec skončí v balíčku yerby maté. Název značky není náhodný. "El fuego" znamená ve španělštině oheň. To se týká nejen síly, kterou tato yerba má - je to jedna z nejsilnějších povzbuzujících yerb na trhu, ale název je také odkazem na způsob výroby, který využívá metodu známou již po staletí v tradici yerba maté - barbacuá. Tato metoda spočívá v sušení cesmíny paraguayské pomocí kouře a ohně. Díky tomu má yerba maté intenzivní chuť a charakteristické kouřové aroma.

Yerba mate El Fuego v obchodě MateMundo.cz

El Fuego - klasické chutě přímo z Paraguaye

Na úvod pro vás značka El Fuego připravila tři klasické varianty vysoce povzbuzující yerby maté. Ačkoli se každá z nich mírně liší svými přísadami, mají několik společných rysů. Za prvé, kvalita. Základem každé kompozice El Fuego je hořká, typicky paraguayská yerba maté nejvyšší kvality. Už při prvním doušku cítíte mnohotvárnou chuť a jedinečnou intenzitu. Upozorňujeme však, že to není yerba pro každého. Některé lidi, zejména začínající mateisty,může odradit síla, kterou přinášejí rozemleté listy a větvičky v balení El Fuega. Tohle je yerba maté pro odvážné! Za druhé, příroda. Každá varianta El Fuego je vytvořena pouze z přírodních ingrediencí. Značka El Fuego se navíc obejde bez příchutí. Je to čistá chuť přírody. Za třetí, tradice. El Fuego pochází z Paraguaye - nejteplejší země Jižní Ameriky. Tam se tradičně pije yerba maté nejen v klasické horké podobě, ale také studené - jako dokonale osvěžující tereré v horkém počasí. Jak se na paraguayskou yerbu maté sluší, každá z variant El Fuega může být připravena jak v teplé, tak i ve studené podobě a bude chutnat stejně skvěle. Vřele doporučujeme!

El Fuego Elaborada

Klasická, paraguayská yerba maté bez jakýchkoli přísad. Elaborada je yerba maté složená z poměrně jemně mletých listů, poměrně velkého množství větviček a prachu, v němž spočívá skutečná síla. Už při prvním otevření balíčku El Fuego ucítíte intenzivní vůni kouře, ve kterém se cesmína sušila. Chuť je také intenzivní - dlouho vydrží a vydrží na několik nalití. Znalci silných chutí si jistě zamilují chuť El Fuego Elaborada. Je také vynikajícím základem pro tvorbu vlastních nápojů.

El Fuego Energia Guarana

El Fuego Energia Guarana je silná kombinace tří složek s obrovským stimulačním potenciálem. Kombinují se zde dva druhy cesmíny: Ilex paraguariensis a Ilex guayusa. Každá z nich obsahuje dostatečnou dávku kofeinu, který povzbuzuje a dodává energii. Jako by to nestačilo, složky obsahují také plod guarany, který také obsahuje kofein! Silná kombinace pro odvážné!

El Fuego Menta Limon

Mezi variantami typické paraguayské yerby maté nemůže chybět tato kombinace - máta a citron. Při přípravě tereré Paraguayci často přidávají do guampy plátky citronu, citrusovou šťávu a čerstvé lístky máty. Ledový nápoj v takovém složení je dokonale osvěžující a chladivý. El Fuego Menta Limon tuto chuť kopíruje díky dokonale zvoleným přísadám, které spolu chuťově a aromaticky ladí a mírně zmírňují intenzitu paraguayské odrůdy yerby maté. Je tu citronová tráva, máta, boldo, citronová kůra a citronová verbena. Nezbývá než zalít studenou vodou, přidat kostky ledu a vychutnat si tuto báječnou chuť!

Doporučujeme

CBSe Energia Guarana 0.5kg

CBSe Energia Guarana 0.5kg

120,00 Kč hrubý/1ks(240,00 Kč / kg hrubý)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

130,00 Kč hrubý/1ks(260,00 Kč / kg hrubý)
Yerba Verde Mate Green Energia 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Energia 0,5kg

170,00 Kč hrubý/1ks(340,00 Kč / kg hrubý)
Yerba Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

170,00 Kč hrubý/1ks(340,00 Kč / kg hrubý)
pixel