Doporučovaný od 1 900,00 Kč
V nákupním seznamu od
Vytvořte nový nákupní seznam

Verde Mate Coffee Tostada. Vyzkoušejte kávovou yerba maté s mlékem!

2020-11-20
Verde Mate Coffee Tostada. Vyzkoušejte kávovou yerba maté s mlékem!

Připravili jsme další premiéru v našem obchodě! Yerba mate Coffee Tostada je nejnovější produkt v rodině Verde Mate. Zcela jiný než všechny před tím! Seznamte se se složením nové Tostady a jak ji můžete připravit, abyste si ji mohli 100% vychutnat!

Verde Mate Coffee - výběr je snadný!

Verde Mate Coffee je produkt, který je dokonalou odpovědí na odvěké dilema: káva nebo yerba maté. Obsahuje yerbu maté a vysoce kvalitní mletou kávu. Taková kombinace Vám zaručí dokonalou a dlouhotrvající stimulaci i jedinečnou chuť. Káva Verde Mate je pražená (tostada) ve speciální troubě, díky čemuž získala charakteristickou tmavou barvu a aroma. Převládají tóny čokolády a kávy, které se pěkně mísí s přírodní vůní cesmíny paraguayské. Od teď se už nemusíte rozhodovat, jestli si raději dáte kávu nebo maté - Verde Mate Coffee je káva a yerba maté v jednom!

Yerba maté s...mlékem!

Zalité teplou vodou získává směs intenzivní, hlubokou vůni plnou čokolády a kávových tónů. To je opravdový zážitek pro fanoušky kávy - takto připravený odvar má silnou chuť a je skvělým stimulantem. Verde Mate Coffee se vyznačuje tím, že ji můžete připravit nejen s vodou, ale také lze připravit vynikající maté con leche, tj. Yerba maté s ... mlékem! K tomuto účelu můžete použít jak mléko ohřáté, tak i studené - podle toho, na co máte chuť. Zvláště doporučujeme horkou verzi - pod vlivem ohřátého nápoje se uvolní příjemné aroma kávy a čokolády, které se dokonale spojí s mlékem a které zklidňuje smysly a navozuje příjemný pocit z neobvyklé chuti.


Yerba mate verde mate coffee


Jak připravit Verde Mate Coffee s mlékem?

Jak již bylo řečeno, k přípravě maté con leche s Verde Mate Coffee můžete použít studené nebo teplé mléko. Pokud zvolíte druhou verzi, zahřejte mléko v mikrovlnné troubě nebo na sporáku. Nezapomeňte však, že teplota by neměla být příliš vysoká - mléko nesmíte vařit - stačí jej ohřát na teplotu asi 80 stupňů.


yerba mate verde mate coffee


Poměr Verde Mate Coffee k mléku může zůstat stejný jako při přípravě nálevu s vodou. V nádobě na přípravu mate sesypte yerbu na jednu stranu a vytvořte tím “kopec”, který zalijte mlékem. Po chvíli pocítíte neodolatelnou lákavou vůni. Při přípravě yerba maté se studenou vodou nebo mlékem je důležité počkat delší dobu - vlivem nízkých teplot se chuť a aroma směsi uvolňuje pomaleji. Bez ohledu na to, zda zvolíte variantu s vodou nebo s mlékem, můžete směs zalévat mnohokrát - vůně je intenzivní a zmenšuje se velmi pomalu, takže si můžete Verde Mate Coffee užívat po dlouhou dobu!


Verde Mate Coffee yerba mate


Takto připravená yerba mate Vás dokonale zahřeje a pomůže zrelaxovat - je to perfektní nabídka pro lenivé podzimní a zimní odpoledne! Vřele doporučujeme!

Doporučujeme

CBSe Energia Guarana 0.5kg

CBSe Energia Guarana 0.5kg

120,00 Kč hrubý/1ks(240,00 Kč / kg hrubý)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

130,00 Kč hrubý/1ks(260,00 Kč / kg hrubý)
Yerba Verde Mate Green Energia 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Energia 0,5kg

170,00 Kč hrubý/1ks(340,00 Kč / kg hrubý)
Yerba Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

170,00 Kč hrubý/1ks(340,00 Kč / kg hrubý)
pixel