Doporučovaný od 1 900,00 Kč
V nákupním seznamu od
Vytvořte nový nákupní seznam

Soul Mate Energia: nejsilnější yerba maté z organickým certifikátem

2020-10-29
Soul Mate Energia: nejsilnější yerba maté z organickým certifikátem

Je nám ctí Vás informovat o další úžasné premiéře v našem eshopu! Nejvýkonnější organická a certifikovaná yerba maté se připojila k rodině Soul Mate - Soul Mate Energia. Jak chutná a proč je tak speciální?

Soul Maté – síla z přírody

Soul Mate Orgánica byla první z řady Soul Maté. Jedná se o 100% ekologický produkt. Yerba pocházející z ekologického zemědělství. Listy cesmíny paraguayské, které se používají k výrobě, se suší horkým vzduchem, neudí se. Toto řešení výrazně snižuje emise CO2 do atmosféry a také umožňuje yerbě získat jemnou chuť a bez intenzivních kouřových tónů. Na plantážích Soul Mate Orgánica se nepoužívají pesticidy a nezavádí geneticky modifikované rostliny. Je zajímavé, že byliny a přísady obsažené v produktech také pocházejí z ekologických plantáží. Dodržování těchto zásad vedlo k tomu, že značka získala ekologický certifikát, který potvrzuje nejvyšší kvalitu produktů.

Soul Mate Energia yerba mate.

Soul Mate Energia – nejsilnější organická yerba maté

Soul Mate Energiaje další nabídka značky Soul Maté! Kombinace cesmíny paraguajské z ekologické plantáže s přídavkem citronové trávy a guarany vedla ke vzniku směsi s osvěžující kyselou chutí. Nejdůležitější výhodou jsou však jeho stimulační vlastnosti. Guarana je ovoce, jehož semena silně stimulují - nálevy z nich byly připravovány již starými indiánskými kmeny před lovem. Citronová tráva dodává směsi citrusové tóny a mírně hřejivé vlastnosti. Soul Mate Energia je mimořádně účinný produkt - chuť a aroma zůstávají i po několika zalití vodou a jsou jasně patrné. Po vypití několika doušků pocítíte stimulační účinek a energie ve Vás zůstane po celý den! Něco takového se ještě nikdy nestalo - nejvyšší kvalita, nejsilnější stimulace, nejlepší chuť! Důrazně Vám doporučujeme vyzkoušet premiérový produkt Soul Mate! Ať Vás síla doprovází!

Doporučujeme

CBSe Energia Guarana 0.5kg

CBSe Energia Guarana 0.5kg

120,00 Kč hrubý
240,00 Kč / kg hrubý
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

130,00 Kč hrubý
260,00 Kč / kg hrubý
Yerba Verde Mate Green Energia 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Energia 0,5kg

170,00 Kč hrubý
340,00 Kč / kg hrubý
Yerba Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

170,00 Kč hrubý
340,00 Kč / kg hrubý
pixel