Doporučovaný od 1 900,00 Kč
V nákupním seznamu od
Vytvořte nový nákupní seznam

Nekompromisní Campesino - paraguayský kamarád ze "staré školy"

2023-02-07
Nekompromisní Campesino - paraguayský kamarád ze "staré školy"

Silná hořkost a výrazná kouřová, dlouhotrvající chuť - ideální pro opakované nalévání. Jemně řezaná, prachová yerba maté, ideální pro milovníky silných chutí. Takto chutná yerba Campesino Clasica - hlavní, ale nikoli jediný produkt této skvělé paraguayské značky. Stojí za to vyzkoušet každý z jejích produktů!

Yerba mate Campesino - pro koho?

Máte rádi klasické yerba maté z Paraguaye - intenzivní, s výraznou hořkostí a kouřovými akcenty v chuti, s dostatečným množstvím prachu, kde se skrývá skutečná síla? Jste příznivci Pajarito, Guarani, Indega nebo Selecta, vlajkových představitelů paraguayského maté? Pokud ano, nemůžete yerba maté Campesino minout lhostejně! To by byl hřích! Campesino je typická paraguayská yerba maté v tom nejlepším slova smyslu. Výrobky z této oblasti se vyznačují nádhernou hořko-dýmovou chutí. Campesino také dokazuje, že Paraguay má na mapě pravých maté gurmánů zvláštní místo.

Jak a kdy vznikla yerba maté Campesino?

Společnost byla založena před více než třemi desetiletími - v roce 1988. Jejím zakladatelem byl Don Carlos Mizraji. Vedení společnosti od počátku dbalo na vysokou kvalitu výrobků a již v roce 1995 se Campesino připojilo ke skupině A.J. Vierci jako skutečná značka s potenciálem. Tento potenciál byl plně využit. V krátké době se značka Campesino výrazně prosadila na trhu a získala si uznání a ocenění - nejprve v Paraguayi a nyní je uznávána po celém světě. Mate se vyrábí z pečlivě vybraných listů a větviček cesmíny paraguayské, která roste na plantážích v oblastech Itapúa a Alto Parana. Areál společnosti se rozkládá na celkové ploše 30 000 metrů čtverečních, z čehož 1 hektar tvoří krytá plocha. Průmyslový závod se nachází ve městě Capitán Miranda, hned za hranicemi s Argentinou. Je to místo, kde vládne moderní technologie a kde zpracování paraguayské cesmíny a balení yerba maté probíhá pod přísným dohledem kontrolorů kvality. Campesino silně konkuruje ostatním značkám tím, že vstupuje na nové trhy. Jde s dobou a zavádí nové příchutě a velmi originální kombinace, které v žádném případě nezaostávají za konkurencí. A to vše díky základu, kterým je tradičně a pečlivě připravovaná kvalitní yerba.

Campesino - co potřebujete vědět o tomto yerba maté?

Řada Campesino není jen klasická verze zmíněná na začátku příspěvku. V široké nabídce ochucených a funkčních směsí si každý najde něco pro sebe. To, co Campesino odlišuje od ostatních značek, jsou originální a netradiční kombinace yerba maté s neobvyklými a méně obvyklými přísadami. Campesino Anis s mimořádně zajímavým přídavkem anýzu bude lahůdkou pro milovníky originálních chutí. Hledači osvěžení ji najdou ve verzích Menta&Limon a Refrescante, které jsou ideální v klasické verzi - horké i v chlazeném teré. Milovníci svěží máty ocení variantu Menta&Boldo, která kromě máty obsahuje i výrazné boldo, a ti, kteří nemohou žít bez pravého mátového osvěžení, si vychutnají kompozici s dvojitou dávkou aromatické bylinky - Campesino Double Menta Mate. Příznivce bylinných kompozic potěší směsi Hierbas Naturales a Cedron s přídavkem verbeny. Pro ještě silnější povzbuzení ideální pro duševní práci vyzkoušejte Campesino Katuava + ženšen. Věřte nám, že kombinace těchto dvou složek je skutečnou "energetickou bombou"! K dispozici je také Fitness verze se senem a přesličkou. Určeno pro všechny, kteří se chtějí udržet ve formě, a to i díky bohatosti yerba maté. Rčení "pro každého něco" není v případě Campesina jen prázdnou frází! O dobré kvalitě výrobků svědčí vysoká hodnocení a množství pozitivních komentářů. Jak vyzkoušet Campesino? Mnoho výrobků této značky najdete v našem obchodě.

Campesino - yerba maté, které jde s dobou

"Campesino" znamená ve španělštině jednoduše "rolník" nebo "zemědělec". Klasická verze yerba maté této značky je tvrdá, silná a nekompromisní jako pracovitý, silný, zdravý a vynalézavý muž z jihoamerického venkova. Náš "campesino" však jde s dobou. Je otevřený novým chutím a dělí se o ně s každým, kdo ho chce navštívit. Navštivte ho jednou a budete to chtít znovu a znovu!

Doporučujeme

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

90,00 Kč hrubý/1ks(360,00 Kč / kg hrubý)
Taragui Energia 0,5kg Výhodná nabídka

Taragui Energia 0,5kg

101,00 Kč hrubý/1ksNejnižší cena od 30 dnů před slevou: 101,00 Kč/1ks0% Běžná cena: 120,00 Kč hrubý/1ks-16%(202,00 Kč / kg hrubý)
Guarani Energia con Guarana 0,5kg

Guarani Energia con Guarana 0,5kg

150,00 Kč hrubý/1ks(300,00 Kč / kg hrubý)
 Yerba Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5kg

190,00 Kč hrubý/1ks(380,00 Kč / kg hrubý)
pixel