Doporučovaný od 1 900,00 Kč
V nákupním seznamu od
Vytvořte nový nákupní seznam

Na co nejlépe pomáhá Yerba Mate

2020-08-12
Na co nejlépe pomáhá Yerba Mate

5 důvodů, proč stojí za to yerba mate

Odvar z Cesmíny Paraguyské, který je známý jako yerba mate, získává stále větší popularitu ve světě. Né však bezdůvodně . Pití tohoto nápoje má pozitvní vliv na mnoho věcí. Výzkumy poukazují na blahodárné vlastností tohoto nápoje, a vědci pořád objevují nové pozitivní vlastnosti.

Dodává energii

Pokud máte pocit, že vám chybí síla, yerba mate je pro vás to pravé. Mezi pozitivním látkami, které obsahuje yerba, je stéjně jako v kávě kofein a theobromin, které mají povbuzující účinky. Ptáte se, proč pít yerba, když má podobné vlastnosti jako káva? Už proto, že yerba mate nevyplachuje vytamíny z těla. Naopak, mnoho z nich dodá vašemu tělu. Totéž platí pro minerály (včetně hořčíku, draslíku). Proto když si dopřejete odvar, získáte spoustu potřebné energie do práci,k studiu i ve volném čase.

Posiluje vlasy a nehty

Při pravidelném pití posiluje kůži a nehty, které pak vypadají zdravěji. Všechno díky bohatému obsahu vitamínů A a E, a tak antioxidantů, které brání stárnutí. Pokud vám záleží na zdravém vnějším vzhledu, pijte yerba pravidelně.

Zlepšuje soustředění a paměť

Stimulace mysli je jednou z nejdůležitějších vlastností nápoje. Látky obsažené v yerba pomáhají při koncentraci, a také zpomalují proces stárnutí mozku, proto naše paměť funguje lépe.

Usnadňuje hubnutí

Nadváha a obezita jsou základní příčinou ucpávání cév. Redukce váhy je nejlepším řešením jak tomu zabránit. Pravidelné pití yerba mate podporuje metabolismus, napomáhá shazovat nadbytečné kilogramy. Tento fakt byl mnohokrát vědecky prokázán. Nápoj také prodlužuje pocit sytosti. Díky pravidelnému pití po měsíci můžete zaznamenat významnou ztrátu hmotnosti.

Chrání srdce a oběhový systém

Pití yerba mate je užitečné pro ty, kteří jsou vystaveni riziku aterosklerotických lézí(ucpávání cév). Je vědecky prokázáno, že odvar snižuje hladinu tzv. Špatného cholesterolu (LDL) a zvyšuje hladinu dobrého (HDL). Také chrání při rekonvalescenci po cukrovce, protože podporuje metabolismus cukrů.

Nelze si nevšimnout, že yerba mate je téměř bezkonkurenční nápoj. O Výše uvedené argumenty jsou pouze vybranými pozitivy yerba mate, vědci jich našli již více než 100 ...

Doporučujeme

CBSe Energia Guarana 0.5kg

CBSe Energia Guarana 0.5kg

120,00 Kč hrubý/1ks(240,00 Kč / kg hrubý)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg

130,00 Kč hrubý/1ks(260,00 Kč / kg hrubý)
Yerba Verde Mate Green Energia 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Energia 0,5kg

170,00 Kč hrubý/1ks(340,00 Kč / kg hrubý)
Yerba Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg

170,00 Kč hrubý/1ks(340,00 Kč / kg hrubý)
pixel