Doporučovaný od 1 900,00 Kč
V nákupním seznamu od
Vytvořte nový nákupní seznam

Kupte si yerbu maté v našem obchodě a sbírejte body! Pravidla věrnostního programu

2023-09-08
Kupte si yerbu maté v našem obchodě a sbírejte body! Pravidla věrnostního programu

Náš obchod není jen o yerbě maté a souvisejícím příslušenství. Ve speciální kategorii najdete také spoustu atraktivních pomůcek, které můžete získat (téměř) zdarma!

Věrnostní program MateMundo

Jsme velmi rádi, že pravidelně navštěvujete náš obchod a že si zde děláte zásoby té nejlepší yerby maté na světě. Vážíme si toho, a proto můžete při nákupu u nás sbírat v rámci našeho věrnostního programu body. Za každých 0,76 Kč utracených za nákup získáte 1 bod, který se automaticky objeví na vašich účtech. Chybí Vám pár bodů, abyste je mohli vyměnit za speciální dárek? Nic se neděje! Body navíc můžete získat také za splnění několika jednoduchých činností:

  • odběr newsletteru - 10 bodů (jednorázově)
  • přidání názoru na zakoupený produkt - 7 bodů
  • Přidání fotografie k recenzi zakoupeného výrobku - 7 bodů

Co můžete získat za své body?

Nezapomeňte se podívat na speciální záložku v našem obchodě:Nabídky > Věrnostní program. Výrobky, které tam najdete, jsou také pravidelně ve slevě, ale vyplatí se je vyměnit za nasbírané body a získat je zdarma! Najdete tam mimo jiné praktickou plátěnou tašku s logem našeho obchodu, magnetku na ledničku nebo kapesní nůž, který se hodí v každé situaci. Nedávno přibylo několik nových položek:


Podrobná pravidla věrnostního programu najdete zde.

.

Doporučujeme

Sluneční brýle s logem MateMundo

Sluneční brýle s logem MateMundo

209,00 Kč hrubý/1ks36650 Bd.
pixel