Doporučovaný od 1 900,00 Kč
V nákupním seznamu od
Vytvořte nový nákupní seznam

Celebrity a yerba mate

2017-07-25
Celebrity a yerba mate

Yerba mate je nápoj známý na celém Světě. Lidé pijící tento nápoj si cení jeho blahodárných ůčinků a také skvělé a intenzivní chuti. Mezi těmito lidmi, najdeme také známé osobnosti. Rádi bychom Vám představili pár z nich.

  • Papež František
  • Narodil se v Americe, proto již v dětství okusil cemínu paragayskou. Papež se narodil v Buenos Aires, v rodině, ve které pití odvaru z této rostliny bylo na denním pořádku. Vatikánské zdroje uvádí, že papež pije pravidelně tento nápoj. Dočetli jsme se také, že si až z Argentíny přivezl vlastní bombillu, která s ním po boku putuje na každé jeho cestě. Proč papež ale pije tento nápoj? Tvrdí, že ho uklidňuje.

  • Luis Suarez
  • Slavný uruguayský fotbalista ne jenom, že má na svém kontě mnoho podařených zápasů, ale také pravidelně pije yerba mate. Má to , ale nějakou spojistost na jeho výkony? Toto se ještě nepodařilo nikomu zjistit, ani probádat, ale byl viděn mnohokrát právě s tímto nápojem. Také jeho kolega s týmu FC Barcelóna a rodák papeže Františka miluje tento odvar...

  • Lionel Messi
  • Pamatujte, že yrba mate, ma mnoho pozitivních vlastností mezi jinými povzbuzuje paměť a koncentraci, dodává energii a zbystřuje smysly. Když se proto koukneme na to co Messi dokáže na hřišti, můžeme tvrdit, že to je díky pravidelnému pití yerba. Messi je jedním z nejlepších fotbalistů na Světě – a proto by bylo skvělé uskutečnit výskum na téma „ Jaký vliv ma na něj pití yerba” Možná je právě yerba ten nejvhodnější nápoj pro fotbalisty.

  • Madonna
  • Je to jedna z nejznámějších popových zpěvaček všech dob. Je známá svým perfekcionismem a precizností. Sice už jí dávno není 18 let, ale pořád vypadá velmi dobře. Je to díky tomu , že pravidelně cvičí se svými profesionáními trenéry, a také dodržuje správnou životosprávu. Její trenérka, Nicole Winhoffer jednou prohlásila „Madonna si před koncertem dodává energii vypitím odvaru z yerba”.

Doporučujeme

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25kg

90,00 Kč hrubý/1ks(360,00 Kč / kg hrubý)
Taragui Energia 0,5kg Akce

Taragui Energia 0,5kg

96,00 Kč hrubý/1ksNejnižší cena od 30 dnů před slevou: 101,00 Kč/1ks-4% Běžná cena: 120,00 Kč hrubý/1ks-20%(192,00 Kč / kg hrubý)
Guarani Energia con Guarana 0,5kg

Guarani Energia con Guarana 0,5kg

150,00 Kč hrubý/1ks(300,00 Kč / kg hrubý)
 Yerba Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5kg

170,00 Kč hrubý/1ks(340,00 Kč / kg hrubý)
pixel