Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

CBSe Hierbas Serranas 0,5kg

CBSe Hierbas Serranas 0,5kg
Klepnutím zvětšíte
133,00 Kč
/ ks bez DPH
266,00 Kč / kg
SuperFair.Shop badge Všechny zásilky zasíláme v deklarovaném čase

Máme ocenění SuperFair.Shop ™, ve kterém jsou naše zásilky automaticky sledovány každý den z hlediska dodržování deklarované dodací lhůty.

Cena znamená, že naše zásilky jsou zasílány podle plánu. Rovněž nám záleží na vaší bezpečnosti a pohodlí.

Snadné vrácení zboží do 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Yerba mate CBSe Hierbas Serranas – horské byliny – je vyjímečná kompozice tradičního yerba mate a horských bylin – s výrazným dominováním máty. Získal si jako první výrobek CBSe velkou popularitu v Jižní Americe, byl uveden na trh v roce 1978. CBSe se pyšní používáním ve svých kompozicích pouze přírodních a pěstovaných bylin ve shodě s přírodou. Hierbas Serranas najde uznání mezi mateisty, kteří hledají víc než klasické yerba mate. Trpké v chuti s výrazným bylinkovým aroma. Chuť máty je velmi výrazná. Perfektní jako zdroj osvěžení během veder. V zimě, bylinné vlastnosti umožňují nadechnout se s plných plic.

Výrobce
Čistá hmotnost
500g
EAN [cze]
7790710000102
Záruka prodejce
Záruka prodejce
Zeptejte se na výrobek:
Pokud jste ve výše uvedeném popisu nenašel/a vše, co jste chtěl/a vědět o daném produktu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Na Vaše dotazy rádi odpovíme, jak nejrychleji to bude možné. Vaše údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochranou osobních údajů. Odesláním souhlasíte s těmito podmínkami.
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidejte vlastní fotku výrobku:
Close
pixel