Doporučovaný od 1 900,00 Kč
V nákupním seznamu od
Vytvořte nový nákupní seznam

Yerba mate v plechovkách - úspora času a pohodlí v jednom

2023-02-09
Yerba mate v plechovkách - úspora času a pohodlí v jednom

Yerbera neboli plechovka na yerba maté je praktickým doplňkem, který se bezpochyby hodí každému milovníkovi tohoto jihoamerického nápoje. Bohužel je dosud nabízely pouze některé značky, takže jejich dostupnost byla značně omezená a ceny poměrně vysoké. To je nyní naštěstí minulostí! Zjistěte, jak moc může speciální nádoba na yerbu změnit zážitek z maté!

Proč yerba maté zvětrává a ztrácí svou chuť?

Vzpomeňte si na tento okamžik. Objednáte si yerba maté z našeho internetového obchodu. Druhý den vám přijde pečlivě zabalený balíček. S nadšením a vzrušením krabičku otevřete. Před vašima očima se objeví lesklé, zbrusu nové balení vaší oblíbené yerby maté. Otevřete balíček, strčíte nos dovnitř a nasajete svěží, travnatou a zemitou vůni yerby, vůni ovoce a bylinek. Obdivujete bohatý buket aromatického, originálního složení. Na okamžik se doslova přenesete na jinou planetu. Připravíte si nálev - jednou, dvakrát, třikrát. Vychutnáváte si nádhernou chuť a vaše chuťové pohárky šílí radostí. Nakonec si uvědomíte, že vaše oblíbené yerba maté už nevoní ani nechutná stejně jako na začátku. Vůně je jaksi slabší, chuť je taková plochá a povzbuzující účinek je mnohem slabší... Proč se to děje?

Co ovlivňuje trvanlivost yerba maté?

Yerba maté je trvanlivý a suchý produkt - stejně jako káva, čaj, těstoviny nebo rýže - s dlouhou trvanlivostí. Po několika dnech od zakoupení se nekazí, takže si můžete bez obav udělat zásobu své oblíbené yerby, která vám vydrží dlouho. Pokud ji pijete pravidelně a balíček sušené yerby rychle spotřebujete, je nepravděpodobné, že byste zaznamenali změnu její chuti nebo vůně. Problém nastává, když yerbu pijete příležitostně a jedno balení vám vydrží několik měsíců nebo dokonce několik měsíců. Pokud sušený produkt řádně nechráníte, může se stát, že po nějaké době mírně změní své vlastnosti. Největší roli zde hraje jeden faktor - těsnost obalu. Netěsným uzávěrem se do sušeného produktu může dostat vzduch, což způsobí, že sušený produkt vybledne a ztratí svou původní chuť a vůni. Otevřeným obalem se do yerby může dostat také vlhkost, která nejenže změní vlastnosti sušeného produktu, ale může také přispět k tvorbě škodlivých plísní. Pokud uchováváte yerbu ve skříni s jinými produkty - sušená yerba maté může absorbovat jejich vůně, což může rovněž ovlivnit chuť nápoje.

Yerbera - plechovka yerba maté. Jak funguje?

Výborným způsobem, jak uchovávat yerba maté, je yerbera. Jde o řešení, které Jihoameričané znají a používají již léta. Sušené yerba maté, které hojně konzumují, skladují v kuchyňských skříňkách, v ozdobných, často nápaditě řešených nádobách, ve ztužených kožených sáčcích nebo v dřevěných bednách s dávkovačem na dně. V našem obchodě najdete plechovku na yerbu. Naše yerby jsou vyrobeny z kvalitní kovové slitiny. Mají víčko otevírané shora, odklopné, aby se neztratilo, a malý dávkovač. Chcete-li yerbu nalít do kalabasy, jednoduše ji vysuňte a nasměrujte plechovku směrem k nádobě. Optimální rozměry dávkovače zabraňují jak rozlití sušeného produktu, tak ucpání otvoru. Snadno tak odměříte přesně to správné množství yerba maté, které chcete uvařit. Vzduchotěsné těsnění chrání sušený produkt před povětrnostními vlivy. Naše yerbera není na jedno použití! Jakmile ji spotřebujete, můžete do ní nasypat jakoukoli jinou yerbu, čaj, kávu nebo bylinky. Nepochybujeme o tom, že v této roli bude fungovat perfektně!

Yerbery - praktické kontejnery na yerbu. K dostání v našem internetovém obchodě!

V našem internetovém obchodě nabízíme speciální, mimořádně praktické yerbery - plechovky na yerba maté s dávkovačem, s logy až šesti výrobců: Verde Mate Green, Guarani, Soul Mate, Yaguar, El Fuego a Cebador. Vejde se do nich přibližně půl kilogramu sušeného produktu, pomáhají udržovat pořádek ve skříňce s yerba maté, skvěle vypadají na kuchyňské poličce a zajišťují, že si yerba maté déle uchová svou čerstvost a původní chuť a vůni. A teď to nejdůležitější: neprodáváme prázdné plechovky! Každou yerbu (kromě těch s logem značky Cebador), která je v našem obchodě k dostání, můžete koupit se sušeným yerba maté uvnitř!

Nejlepší yerba maté v plechovkách!

Jsme si dobře vědomi toho, že chutě se liší, a abychom uspokojili každého, je třeba mít širokou nabídku, ve které si každý najde to své. Výběrem našeho yerba maté nejste odsouzeni k jedné značce ve výběru variant. Nabízíme plechovky až od pěti známých výrobců yerba maté, a to ve všech příchutích! Celá řada yerbery před vámi. Co třeba Verde Mate Tereré, které vás ochladí v horkém počasí? Nebo co třeba povzbuzující duo guarany a yerby v podobě Guarani Energia? Příznivce bylinných směsí jistě zaujme Yaguar Silueta. Zájemci o ekologické produkty si zase vyberou Soul Mate Organica v klasické verzi nebo s ekologickými přísadami, jako je Soul Mate Siempre, který má v našem obchodě právě premiéru. Zkušeným matéistům, kteří mají rádi yerbu, která dává opravdu silný říz, doporučujeme El Fuego Energia Guarana. Všechny varianty těchto značek yerba maté najdete také v konzervovaných verzích! Chcete-li si prohlédnout celou nabídku, určitě se podívejte do této sekce.

Doporučujeme

CBSe Energia Guarana 0.5kg

CBSe Energia Guarana 0.5kg

120,00 Kč hrubý/1ks(240,00 Kč / kg hrubý)
Yerba Verde Mate Green Limon 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Limon 0,5kg

170,00 Kč hrubý/1ks(340,00 Kč / kg hrubý)
Yerba Verde Mate Green Energia 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Energia 0,5kg

170,00 Kč hrubý/1ks(340,00 Kč / kg hrubý)
Yaguar Guarana Energia 0.5kg

Yaguar Guarana Energia 0.5kg

180,00 Kč hrubý/1ks(360,00 Kč / kg hrubý)
pixel