Doporučovaný od 1 900,00 Kč
V nákupním seznamu od
Vytvořte nový nákupní seznam

Yerba mate na podzim. Jaké chutě nabízíme?

2020-10-29
Yerba mate na podzim. Jaké chutě nabízíme?

Podzim je tu, i když slunce je stále s námi, dny se zkracují a zkracují. Sezóna teplejšího oblečení a večerů strávených pod přikrývkami pomalu začíná. Pokud chcete svůj čas obohatit, sáhněte po našich podzimních nabídkách yerba maté. Vítejte!

Doporučujeme podzimní příchutě!

Když se dny krátí a ochlazují, je dobré mít po ruce lahodný hřejivý nápoj. V naší nabídce najdete mnoho produktů vhodných pro tuto roční dobu. Vynikající nabídkou je například Yaguar Naranja Earl Gray. Yerba maté doplněné vůní bergamotu, pomerančovou kůrou, okvětními lístky měsíčku a chrpy. Tyto přísady zaručují vysoký obsah vitamínu C, takže taková směs posílí imunitu a chrání před nachlazením v tomto obtížném období. Pokud si chcete pochutnat na lahodném podzimním ovoci, zkuste Verde Mate Frutos del Bosque s přídavkem jeřabin, šípků, ostružin, červeného rybízu a malin. Takové složení vám poskytne neuvěřitelně obklopující vůni v kombinaci se sladkou chutí. Díky tomu bude lenivý večer ještě příjemnější! Osobám, které si v tomto čase stěžují na pokles energie a potřebují ji doplnit doporučujeme yerba maté s guaranou, jako např. Verde Mate Energia Guarana, nebo yerba o intenzivnější chuti jako je Yaguar Energia Guarana.

yerba mate guarani yerba mate na jesien yerba mate

Podzimní premiéry Guarani!

Pro naše klienty jsme připravili také podzimní premiéry! Jedná se o tři produkty z limitované edice značky Paraguay Guarani: Guarani Verbena, Regulase a Hierbas. Guarani Verbena je aromatická a citrusová nabídka! Přídavek citronové verbeny a limetkové příchuti Vám jistě dodá skvělou náladu. Guarani Regulase je bylinkový produkt složený tak, že kromě chuti poskytuje také spoustu blahodárných účinků. Yerba maté v kombinaci s anýzem, fenyklem, netřeskem a boldovníkem má krásnou vůni, má také protizánětlivé vlastnosti a zvyšuje odolnost těla. Posledním z produktů z limitované série je Guarani Hierbas - jemná hořkost je doplněna nádechem máty, citronové verbeny a chřástala černého, které zajišťují regulaci trávicích procesů. Pokud nemáte rádi podzim, vyzkoušejte naše produkty a zjistíte, že podzim nemusí být šedý a smutný. Vítejte!

Doporučujeme

Taragui Energia 0,5kg Akce

Taragui Energia 0,5kg

95,00 Kč hrubý/1ksNejnižší cena od 30 dnů před slevou: 101,00 Kč/1ks-5% Běžná cena: 120,00 Kč hrubý/1ks-21%(190,00 Kč / kg hrubý)
Yerba Verde Mate Green Limon 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Limon 0,5kg

190,00 Kč hrubý/1ks(380,00 Kč / kg hrubý)
 Yerba Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5kg

190,00 Kč hrubý/1ks(380,00 Kč / kg hrubý)
Yaguar Guarana Energia 0.5kg

Yaguar Guarana Energia 0.5kg

180,00 Kč hrubý/1ks(360,00 Kč / kg hrubý)
pixel