Doporučovaný od 1 900,00 Kč
V nákupním seznamu od
Vytvořte nový nákupní seznam

Síla z přírody, aneb jak yerba maté podporuje imunitu organismu

2020-10-29
Síla z přírody, aneb jak yerba maté podporuje imunitu organismu

Podzim je právě v tom nejlepším, dny jsou čím dál kratší a chladnější a my hledáme způsoby, jak nás chránit před nachlazením. Teplý šátek a čepice nestačí - stojí za to zkusit čistě přírodní způsoby a posílit tak své tělo. Ukázalo se, že yerba maté může být v tomto velmi užitečná. Jak yerba posiluje tělo a po jakých produktech stojí za to sáhnout?

Jak yerba maté posiluje imunitu?

Pohoda a stav těla do značné míry závisí na tom, zda mu poskytujeme správné množství živin. Vitamíny a minerály jsou základními složkami pro správné fungování a jejich nedostatky mohou vést ke snížení imunity a rozvoji nemocí. Jak se ukázalo, yerba maté je nejen chutný, ale také nápoj bohatý na vitamíny, minerály a proto také zásadní pro správnou funkci lidského těla.

Yerba maté obsahuje velké množství vitamínů B, včetně vitamínů B2, B5 a B6, které hrají obzvláště důležitou roli ve fungování imunitního systému. Vitamíny C a E mají podobný účinek, kromě podpory imunity bojují proti volným radikálům a poskytují tak ochranu před rakovinou. Yerba maté také obsahuje řadu základních minerálů, které Vás v tomto obtížném období ochrání před jejím deficitem. Mezi nimi stojí za zmínku hořčík, vápník, železo, draslík a selen, které jsou velmi důležité při budování imunity těla. Jen málo lidí ví, že selen je prvek, jehož úroveň není snadné udržovat. Pravidelné pití yerba maté vám pomůže vyhnout se tomuto problému!yerba maté imunitu organismu

Soul Mate - přirozená podpora pro vaše tělo!

Pokud chcete svému tělu dodávat produkty té nejvyšší kvality, nemusíte dělat žádné kompromisy. Doporučujeme yerba maté Soul Mate - je to nejkvalitnější yerba maté přímo z organické plantáže. Listy dozrávají na teplém brazilském slunci a výrobní proces závisí na přirozeném cyklu zrání rostlin bez použití chemikálií. Když si koupíte produkty Soul Mate, můžete si být jisti nejvyšší kvalitou a hodnotou yerba maté. Chcete-li zvýšit blahodárné účinky yerba maté, vyberte si směs obohacenou o přírodní ingredience. Dokonalým příkladem je Soul Mate Guayusa, což je yerba maté obohacené přidáním Guayusy nazývané taktéž Wayusa (Ilex guayusa), která je vynikajícím zdrojem vitamínů B. I milovníci bylinných příchutí si v nabídce značky najdou něco pro sebe. Soul Mate Siempre obsahuje přídavek anýzu a heřmánku. Tyto rostliny mají dezinfekční a antimikrobiální vlastnosti, které jistě podpoří imunitu. Tak pokud Vám záleží na zdraví a pohodě, tak určitě sáhněte po yerba maté na podzim i v zimě!

Doporučujeme

Soul Mate Orgánica Guayusa 0,5kg (certified)

Soul Mate Orgánica Guayusa 0,5kg (certified)

185,00 Kč hrubý/1ks(370,00 Kč / kg hrubý)
pixel