Doporučovaný od 1 900,00 Kč
V nákupním seznamu od
Vytvořte nový nákupní seznam

Guarani Energia Caffeine+ – nejsilnější yerba maté. Až 5 % extraktu z guarany!

2021-02-15
Guarani Energia Caffeine+ – nejsilnější yerba maté. Až 5 % extraktu z guarany!

Víme dobře, že když si vybíráte yerbu, věnujete zvláštní pozornost i obsahu kofeinu. Je známo, že produkty s přídavkem guarany jsou z tohoto hlediska považovány za nejvíce stimulující yerbu maté na trhu. V našem obchodě máme několik značek nabízejících takto vylepšené směsi. Mezi nimi rozhodně vyniká Guarani Energia Caffeine+. Nejsilnější yerba maté jakou známe!

Hledáte nejvíce stimulující yerbu maté? Vyzkoušejte Guarani Energia Caffeine +!

Guarani je značka, kterou pravděpodobně není třeba nikomu představovat. Produkovaná paraguayskou společností EBSA S.A. je sesterskou značkou populárníSelecty vytvořené pro evropský trh. Z široké nabídky jejich chuťových variací, po které s největší pravděpodobností sáhnete je Guarani Energia Guarana. Dnes představujeme její vylepšenou a výrazně silnější verzi, Guarani Energia Caffeine Plus. Nepochybujeme o tom, že se jedná o nejvíce stimulující paraguayskou yerbu maté! Navíc chutná opravdu skvěle. Sladká, lehká vůně po bonparech a mírně kyselá chuť se dokonale kombinují s ušlechtilou hořkostí paraguayské yerby maté.yerba maté guarani energia caffeine plus

Guarani Energia Caffeine+ – nejsilnější yerba maté. Až 5 % extraktu z guarany!

Proč Guarani Energia Caffeine+ je nejvíce stimulující yerba maté, kterou známe? Protože to z ní dělají nejen vlastnosti samotné cesmíny, ale především použité přísady. Zvláště pak extrakt z guarany, který zde tvoří až 5 % směsi! To znamená, že na každé standardní balení 500 g připadá na tento extrakt až 25 gramů! Možná vám samotná čísla moc neřeknou, ale pro lepší ilustraci můžeme použít srovnání: podle informací od Santa Ana jejich vlajková loď CBSé Energia obsahuje pouze ... 0,22 % extraktu guarany!. Takže Guarani Energia Caffeine+ ji má téměř 25krát více!!!. Mezi yerba maté s guaranou existují i ​​ty, u nichž je extrakt nahrazen ovocem v prášku. Ten má ale obecně mnohem nižší obsah kofeinu. Skutečná síla spočívá právě v extraktu. V kombinaci s vysoce kvalitní směsí klasicky uzené yerby maté získáváme skutečnou sílu! Nepochybujeme o tom, že Guarani Energia Caffeine+ je nejsilnější yerba maté z Paraguaye. Zároveň bychom Vám ale chtěli připomenout, že téměř každá látka používaná v příliš vysokých dávkách nám může ublížit. Chcete-li si užít účinek dlouhodobé stimulace bez nepříjemných vedlejších účinků, buďte opatrní a v jejím pití umírnění.Doporučená denní dávka Guarani Energia Caffeine + je 20 gramů denně!. Dávejte si pozor, aby jste ji nepřekročili!

Doporučujeme

Yerba Mate Guarani Energia Caffeine 0.5kg + cín

Yerba Mate Guarani Energia Caffeine 0.5kg + cín

280,00 Kč hrubý/1ks(560,00 Kč / kg hrubý)
Guarani Energia  Caffeine + 50g

Guarani Energia Caffeine + 50g

50,00 Kč hrubý/1ks(1 000,00 Kč / kg hrubý)
Guarani Energia Caffeine + 0,5kg

Guarani Energia Caffeine + 0,5kg

160,00 Kč hrubý/1ks(320,00 Kč / kg hrubý)
pixel