Háčkovaný svetřík Mia na kalabasu
- Představujeme vám úplnou novinku v našem obchodě - háčkovaný, ručně vyráběný svetr na kalabasu! Ručně háčkované umělkyní z vesnice nedaleko Lublinu.
Představujeme vám úplnou novinku v našem obchodě - háčkovaný, ručně vyráběný svetřík na kalabasu! Ručně háčkováno umělkyní z vesnice nedaleko Lublinu, která do své práce vkládá celé své srdce a nasazení. Každý kus je jedinečný a unikátní.
Háčkovaný svetr je originální doplněk pro vaše oblíbené matero. Je ideální pro chladné podzimní a zimní večery - ale nejen pro ně! Díky němu si chuť teplé yerby maté vychutnáte déle. Je to také zajímavý a originální nápad na dárek. Tmavý, sytě fialový odstín dokonale ladí s materem jakékoliv barvy.
Svetřík je vyroben z vysoce kvalitní příze v tmavě fialovém odstínu. Dodává se s černým keramickým materem.
Doplňující informace:
Rozměry: cca 12 cm x 9 cm (měřeno naležato, vzhledem k ručnímu zpracování se rozměry mohou mírně lišit)
Vyrobeno z materiálu: příze, logo z ekologické kůže
Originální výrobek značky Cebador z řady Handmade. Navštivte prosím oficiální webové stránky značky.