Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Barao De Cotegipe Nativa 1kg

Barao De Cotegipe Nativa 1kg
Klepnutím zvětšíte
371,00 Kč
/ ks bez DPH
371,00 Kč / kg
SuperFair.Shop badge Všechny zásilky zasíláme v deklarovaném čase

Máme ocenění SuperFair.Shop ™, ve kterém jsou naše zásilky automaticky sledovány každý den z hlediska dodržování deklarované dodací lhůty.

Cena znamená, že naše zásilky jsou zasílány podle plánu. Rovněž nám záleží na vaší bezpečnosti a pohodlí.

Snadné vrácení zboží do 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Brazilská Barão De Cotegipe Nativa je klasický, silný buket, který je nasáklý vůní a chutí. Zbavené kouřového aroma a hořce – jako každý erva. V hermetickém balení bylo uzavřeno osvěžující aroma spolu s lahodnou chutí. Silně zelená barva vybízí k ochutnání. Proces sušení a přípravy jej vyvyššuje nad ostatními yerby mate. Jeho listy nerostou na plantážích, ale v lesích. Díky tomu Barao Nativa nabírá velmi divoký, přírodní a tradiční chatakter. Chuťové poznaní je hluboké a příjemné. Zbavené hořce, může stanovit dobrý start pro začínající mateisty. Nárokuje si speciální zapařování, které se liší od argentínských a paraguayských způsobů. Rozhodně stojí za to ochutnat chuť přírody.

Výrobce
Čistá hmotnost
1000g
,
500
EAN [cze]
7896328200412
Kód výrobce
928
Název
Yerba Mate Barao De Cotegipe Nativa 1kg
Značka
Inna marka
Další vlastnosti
superfood
,
vegetariánské
Záruka prodejce
Záruka prodejce
Zeptejte se na výrobek:
Pokud jste ve výše uvedeném popisu nenašel/a vše, co jste chtěl/a vědět o daném produktu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Na Vaše dotazy rádi odpovíme, jak nejrychleji to bude možné. Vaše údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochranou osobních údajů. Odesláním souhlasíte s těmito podmínkami.
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidejte vlastní fotku výrobku:
Close
pixel