Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

Yerba Verde Mate Green Katuava 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Katuava 0,5kg
Yerba Verde Mate Green Katuava 0,5kg
Yerba Verde Mate Green Katuava 0,5kg
Yerba Verde Mate Green Katuava 0,5kg
Yerba Verde Mate Green Katuava 0,5kg
Yerba Verde Mate Green Katuava 0,5kg
Klepnutím zvětšíte
160,00 Kč
/ ks bez DPH
320,00 Kč / kg
SuperFair.Shop badge Všechny zásilky zasíláme v deklarovaném čase

Máme ocenění SuperFair.Shop ™, ve kterém jsou naše zásilky automaticky sledovány každý den z hlediska dodržování deklarované dodací lhůty.

Cena znamená, že naše zásilky jsou zasílány podle plánu. Rovněž nám záleží na vaší bezpečnosti a pohodlí.

Snadné vrácení zboží do 14 dní od nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 900,00 Kč

V klidu si rozbaluji balík a ... přímo do nosu mně praštilo neskutečně svěží aroma. Je to jedna z nejvoňavějších směsí, které jsem okusil. A chutná opravdu výborně! Verde Mate Katuava je absolutní hit mezi dostupnými směsicemi. Rozhodně bude úspěšná!

Stejně zelená směsice, jakoby právě natrhaných lístků, ale tentokrát obohacená o maličké kousky dřeva catuaby, muira puamy a jeřabiny. Uvnitř se nachází nejen nějaké sušené dřevo, ale také kusy jakoby pořád žijící rostliny. Není se čemu divit, že nápoj z catuaby funguje rovněž jako afrodiziakum. Vzbuzuje již od začátku. Přitahuje zrak, pokouší čich. Prostě svadí k okoštování.

Spolu s prvním ucítěním svěžesti aroma, které postupně přechází do okořeněných a teplejších tonů, neztrácí svou živost. Vůně toho to druhu, ke které se vrátíte.. ani ne po chvilce aby jste znovu mohli ucítit a objevit její neobyčejnost a hloubku. Jestliže zalejete Verde Mate Katuava v palo santo, pokaždé získáte hluboce dřevnaté podtržení. Je originální.

Podle mně je chuť lehce jemnější než aroma, které je dominující v této kompozici. Na jazyku se rozplývá, proniká spolu s cesmínou, která mu umožňuje v plné síle ukázat své kouzlo. Je to veliké plus, protože během pití můžeme pocítit skvělou svěžest zakladní Verde Mate spolu s dřevnými tóny. Je to gurmáská směs, která neomrzí a kterou můžeme rovněž postupně objevovat jako čisté druhy yerby. Avšak tady máme něco víc, a není to jen obyčejný přídavek, je to cesmína paraguayská.

Verde Mate Katuava je dobrý, neobyčejný příběh. Je rozhodně atraktivním celkem.

V továrně jsou balené produkty, které obsahují arašídy. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili co nejdéle balení alergenů, ale nemůžeme zaručit, že balené produkty neobsahují stopy alergenů.
Výrobce
Čistá hmotnost
500g
Další informace
Výrobek může obsahovat arašídy.
EAN [cze]
5902701423629
Záruka prodejce
Záruka prodejce
Zeptejte se na výrobek:
Pokud jste ve výše uvedeném popisu nenašel/a vše, co jste chtěl/a vědět o daném produktu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Na Vaše dotazy rádi odpovíme, jak nejrychleji to bude možné. Vaše údaje jsou zpracovávány v souladu s Ochranou osobních údajů. Odesláním souhlasíte s těmito podmínkami.
Napište svůj názor
Vaše hodnocení :
5/5
Přidejte vlastní fotku výrobku:
Close
pixel